Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Relacja z meczu 8.06.2014

• autor: uksmurcki, 2014-06-14 09:13

UKS BONITO - KS GÓRNIK WESOŁA                 KS GÓRNIK WESOŁA 1 - 0 UKS BONITO MURCKI

GÓRNIK WESOŁA - UKS BONITO MURCKI następny mecz naszej dzielnej drużyny która w tej rundzie gra znacznie lepiej walczy i angażuje się w każdy mecz  100%. Mecz odbył się w upale i wielkie brawa dla obu drużyn które dały z siebie wszystko. Mecz był bardzo wyrównany okazje do strzelenia bramki były z obu stron. w pierwszej połowie bardzo dobrze funkcjonowała lewa strona po dobrych wrzutach Kuby Bogdańskiego wprowadzało dużo zamieszania pod bramką Wesołej. W drugiej połowie najlepsze 2 okazje do zdobycia bramki miał Łukasz. Przy pierwszej Łukasz uderzył na bramkę minimalnie nie celnie, drugą Łukasz uderzył bardzo dobrze ale bramkarz gospodarzy staną na wysokości zadania i paradą obronił strzał. Z drugiej strony Aleks też nie chciał być dłużny i bronił super. A strzał w 46 minucie  to była interwencja ligi mistrzów Aleks obronił strzał z 3 metrów pod poprzeczkę nasz bramkarz popisał się robinsonadą i przerzucił piłkę nad poprzeczką. W 52 minucie po wrzutce z prawej strony nasz obrońca chciał wybić piłkę i na strzelił sobie piłkę w rękę i arbiter pokazał na rzut karny którego wykorzystali gospodarze. Zawodnicy UKS BONITO MURCKI dążyli do wyrównania ale niestety mecz zakończył się przegraną naszych chłopaków. Schodzących z murawy zawodników oklaskiwali kibice i rodzice chłopców.

Żal był naszych chłopców bo po dobrym meczu znowu zostaliśmy bez punktów i byłem dumny z każdego zawodnika który grał w tym meczu i po meczu dziękowałem z osobna za mecz.

Dziękuje wszystkim zawodnikom i kibicowi który dopingował naszej drużynie.