Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Podsumowanie niedzieli

• autor: uksmurcki, 2015-10-06 21:34

Niedziela nie była jednak dla nas... Nasi ligowcy przegrali. Chłopcy z rocznika 2002/03 ulegli drużynie Wawelu Wirek 0:8, natomiast młodsi zostali pokonani przez najlepszą drużyny grupy, Rozwój Katowice w stosunku 1:5. Początki obydwu meczów były obiecujące. W meczu z Wawelem niemal do końca I połowy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Dopiero w ostatnich 3-4 minutach straciliśmy dwie bramki. Przeciwnicy w II połowie poszli za ciosem, a końcowy wynik nie pozostawia złudzeń, która drużyna była lepsza. Jeszcze bardziej obiecujący był początek meczu z Rozwojem. W I połowie zdobyliśmy bramkę na 1:0 i wydawało się, że wcale nie stoimy na straconej pozycji. Jednak już pod koniec tej połowy drużyna Rozwoju udowodniła, że jest faworytem całych rozgrywek.

Patrzymy jednak do przodu, bo przed nami kolejne mecze. Wierzę, że pokażemy sportową złość i udowodnimy, że stać nas na lepszą grę.

Dziękuję chłopcom z obu roczników za niemal stuprocentową obecność. Od kilku tygodni skompletowanie pełnego składu nie stanowi już problemu. Jest to budujące dla każdego kierownika drużyny. Tak trzymać!!! Wyniki przyjdą, jestem o tym przekonany. Rodzicom dziękuję za pomoc w transporcie i za wspieranie chłopców na trybunach. Dziękuję również Kierownik Agnieszce za zaangażowanie w sprawy organizacyjne.

Przed nami początek rundy rewanżowej, obie nasze drużyny czekają mecze wyjazdowe. Rocznik starszy zagra w Rudzie Śląskiej - Halembie z drużyną Grunwaldu (sobota godz. 9.00), a młodszy w Podlesiu z tamtejszą Podlesianką (niedziela godz. 11.00).

O szczegółach będę pisał w najbliższym czasie.