Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Powołania na mecz z Grunwaldem Ruda Śląska

• autor: uksmurcki, 2017-03-31 07:45

Przed chłopcami z rocznika 2004/05 kolejny mecz ligowy. Po raz kolejny zagramy w roli gości, a naszym przeciwnikiem będzie drużyna Grunwaldu Ruda Śląska. Początek meczu na boisku w Rudzie Śląskiej Halembie, przy ul. Kłodnickiej 54 o godz. 9:30.

Lista powołanych na najbliższy mecz: Wiktor Zaremba, Maciej Sobczyński, Mateusz Krawieczek, Martyn Róg, Jakub Malasy, Dawid Gierek, Mateusz Gepfert, Bartosz Bujakiewicz, Kuba Kapuścik, Kacper Pudło, Mateusz Ziomek.

Do soboty do godz. 15 proszę potwierdzić udział w meczu. W meczu z Grunwaldem zagramy w czarnych strojach. Proszę o zabranie legitymacji.

Miejmy nadzieję, że tym razem uda nam się zainkasować 3 pkt za zwycięstwo. W poprzednim meczu z APN-em Katowice przeżywaliśmy huśtawkę nastrojów. Pierwszą połowę nasi chłopcy nieco przespali, stąd nie może dziwić, że straciliśmy dwie bramki. W drugiej połowie oglądaliśmy zupełnie inną drużynę, która zagrała z ogromnym zaangażowaniem. Efektem dobrej gry były dwie bramki, które zdobyli Mateusz Gepfert i Kuba Kapuścik. Szkoda, że po strzale Bartka Bujakiewicza piłka otarła się o słupek. Cóż, wynik remisowy trzeba przyjąć z pokorą i podjąć walkę w kolejnych meczach.

Słowa podzięki dla trenera Marka Krasińskiego, który w zastępstwie poprowadził chłopców w tym meczu. Podziękowania należą się również rodzicom, którzy tak licznie w niedzielne popołudnie przybyli na mecz i dopingowali naszych chłopców.